Kamienie Turkus afrykański 0338kp 8x8mm 1sznur
Kup taniejOszczędź do - 30%
Rodzaj kamieniaTurkus
Kamienie Turkus afrykański 0338kp 8x8mm 1sznur
- Turkus afrykański kostka,
Punkt odbioru zamówień Raszyn ul. 19 Kwietnia 100
Nie ma możliwości złożenia zamówienia na miejscu.
Turkus Afrykański w kształcie kostki fasetowanej.
Turkus (kalait) – rzadki minerał z grupy fosforanów. Nazwa turkus wywodzi się od nazwy Turcji (turecki kamień), gdyż szlak handlowy z Persji do Europy wiódł niegdyś przez Turcję. Inna nazwa tego minerału kalait (gr. ładny kamień) została po raz pierwszy użyta przez pisarza rzymskiego Pliniusza Starszego i obecnie jest już prawie nieznana.
Magia kamieni -Turkus afrykański to Symbol hojności, szczerości i oddania. Inspiruje do bycia szczerym z samym sobą i pomaga zdefiniować czego od życia naprawdę pragniemy. Stymuluje kreatywność i pobudza wyobraźnię.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
ALTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWięcej
Adres:
19 Kwietnia 100Kod pocztowy: 05-090Miasto: RybieKraj: PolskaAdres email: sklep@onyks.eu
Kod producenta
M-55
Kolor szczegółowy
Turkusowy
Długość sznura
38-40 cm
Wymiary
8 x 8 mm
Otwór
0.5 mm
KolorWięcej
srebrny rodowany
Zielony
Kształt
Kostka fasetowana
Bezpieczeństwo
Produkt zawiera małe elementy. Chronić przed dziećmi (ryzyko połknięcia i zadławienia). Produkt bezpieczny podczas prawidłowego, zgodnego z przeznaczeniem użytkowania.
Informacje o produkcie
Produkt wprowadzony do sprzedaży przed 13.12.2024r.
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię