Kamienie Larvikit 2244kp 6mm 1sznur
Kamienie Larvikit 2244kp 6mm 1sznur
Kamienie Larvikit 2244kp 6mm 1sznur
Kamienie Larvikit 2244kp 6mm 1sznur
Długość sznura38-40 cm

Kamienie Larvikit 2244kp 6mm 1sznur

  • Labradoryty szare kulki
13,50 zł
brutto / szn.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szn.
Cena regularna: / szn.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Punkt odbioru zamówień Raszyn ul. 19 Kwietnia 100

Nie ma możliwości złożenia zamówienia na miejscu.

Larvikit w kształcie gładkiej kulki. Gdzieniegdzie przeświecają elementy labradoryzacji.

Larvikit to kamień o szarej barwie, którego nazwa pochodzi od miejscowości i fiordu Larvik w Norwegii, nazywany jest również “norweskim kamieniem księżycowym” ze względu na opalizujące, jasne drobinki na ciemnoszarej powierzchni kamienia.Kamień jest połączeniem skały magmowej z kryształami skalenia. Naprzemiennie ułożone warstwy plagioklazy i skalenia alkalicznego tworzą na powierzchni larvikitu efekt opalizacji.

 Magia Kamieni - Larvikit jest kamieniem łączącym się z czakrą korony i czakrą podstawy. Wspaniale uziemia. Jest silnym kamieniem ochronnym, odpycha negatywne energie. Pobudza kreatywność, intelekt i intuicję.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
ALTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWięcej
Adres: 19 Kwietnia 100Kod pocztowy: 05-090Miasto: RybieKraj: PolskaAdres email: sklep@onyks.eu
Kod producenta
JSYP053 -6
Średnica
6.5 mm
Otwór
1 mm
KolorWięcej

srebrny rodowany

Szary
Powierzchnia
Gładka
Błyszcząca
Kształt
Kulka
Rodzaj kamienia
Labradoryt
Wymiary kamienia
Mogą się różnić 0.5 mm
Bezpieczeństwo
Produkt zawiera małe elementy. Chronić przed dziećmi (ryzyko połknięcia i zadławienia). Produkt bezpieczny podczas prawidłowego, zgodnego z przeznaczeniem użytkowania.
Informacje o produkcie
Produkt wprowadzony do sprzedaży przed 13.12.2024r.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 299 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2025-01-30
Szybka wysyłka, nawet w przypadku reklamacji bardzo dobra obsługa.
2025-01-30
Szybkość realizacji oraz jakość produktów bez zastrzeżeń
pixelpixel