Darmowa dostawa od 159,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Warsztaty - opinie

Niektóre opinie naszych kursantek o warsztatach:

„Ostatni kurs z makramy był jak zawsze super i pod względem technicznym jak i merytorycznym. Wszystko było przygotowane idealnie i pani Ania jak anioł tłumaczyła nam zawiłości supełków i węzełków. Spokojna i opanowana zawsze wzbudza moje uznanie sposobem podejścia do każdej z nas.  Jeśli chodzi o sklep to wszystkie kursy są super przygotowane włącznie z kawka i ciasteczkami :). Ja mogę na te kursy chodzić ciągle bo atmosfera jest wspaniała a do tego potrafię już robić w różnych technikach biżuterię.”  

„Z kursu jestem zadowolona. Kurs przebiegał w miłej atmosferze, był sprawnie przeprowadzony. Zdobyłam umiejętności, których mi brakowało.”  

„Temat kursu był dokładnie tym czego szukałam. Od dłuższego czasu chciałam się nauczyć oplatania ravioli i w kojcu mi się udało:) Bardzo jasno i klarownie przekazane instrukcje. Nie miałam najmniejszych problemow. Świetnie spędzone sobotnie przedpołudnie w bardzo milej atmosferze.”  

„Z przeprowadzonego kursu jestem zadowolona. Instruktorka poprowadziła kurs sprawnie, dobrze przekazała wiedzę.”  

„Bardzo byłam zadowolona z tematu kursu jak i panującej atmosfery. Panie instruktorki z ogromną cierpliwością i życzliwością udzielały porad i wszelkich odpowiedzi.”  

„Ogólnie z kursów jestem zadowolona, instruktorki są kompetentne, dobrze przekazują wiedzę.”  

„Uważam, że te kursy, które Państwo prowadzicie dają podstawową wiedzę do wykonywania samodzielnie biżuterii. Cena kursu jest przystępna. Zajęcia trwają tyle czasu, aby się nie zmęczyć (chodzi o zmęczenie i nadwyrężenie oka). Wiadomo, że w domu potem trzeba ćwiczyć. Jestem bardzo zadowolona z sobotniego kursu, była fajna atmosfera, Pani prowadząca zajęcia bardzo miła; w sposób komunikatywny przekazała nam wiedzę na ten temat.”      

 

pixelpixel