Darmowa dostawa od 159,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kursy - Warsztaty Biżuterii

Aktualny terminarz warsztatów prowadzonych w naszej firmie - Warszawa, Czardasza 22.

 

Onyks.eu to nie tylko sklep z półfabrykatami do wyrobu biżuterii, ale również miejsce, w którym można nauczyć się jak tworzyć biżuterię w różnych technikach. Szeroka gama naszych warsztatów, doświadczone instruktorki oraz elastyczność w doborze terminu to nasze największe atuty.

Możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami na temat przeprowadzonych szkoleń. Posiadamy grupę zadowolonych, wciąż powracających kursantów.

 

Prowadzimy kursy z bardzo różnych technik biżuteryjnych, od najbardziej podstawowych do zaawansowanych:

- wire wrapping - owijanie drutu

- sutasz - beading: right angle wave, sznur szydełkowo-koralikowy, peyote, flat spiral stitch, spiral twisted herringbone stitch, brick stitch, sznur turecki, ścieg Caprice i inne

- biżuteria na krośnie

- filcowanie

- makrama

- kurs dla początkujących

- dowolne techniki rękodzielnicze  

Szczegółową opisy powyższych technik znajdą Państwo tutaj.  

 

Szkolenia stacjonarne prowadzone są w formie cyklicznych bloków. Oferta danego cyklu ustalana jest zgodnie z aktualnymi trendami w oparciu o sugestie kursantów.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Oferujemy prowadzenie warsztatów rękodzieła dla grup zorganizowanych oraz zajęcia indywidualne. Mamy też doświadczenie i możliwości prowadzenia kursów wyjazdowych w wybranej przez Państwa lokalizacji. Istnieje również możliwość prowadzenia szkoleń on-line (Skype).

 

Ceny kursów ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju kursu, miejsca i ilości uczestników. Zapraszamy dorosłych i dzieci, panie i panów, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego lub udoskonalić swoje rękodzielnicze umiejętności.

 

W razie pytań, chęci współpracy lub sugestii prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 506056289 lub wiadomość e-mail na adres: sklep@onyks.eu.  

 

 

pixelpixel